پیام فرستادن
خانه

Qingdao Global Sealing-tec co., Ltd

نمایه شرکت

ارائه شرکت

چینگدائو Global Sealing-tec co.، Ltd، (تاسیس در پایه بخش تجارت بین المللی شرکت چینگدائو TKS SealingIndustry Co.، Ltd). TKS یک تولید کننده پیشرو در تولید محصولات لاستیکی و پلاستیکی است، مانند مهر و موم روغن، مهر و موم روغن دریچه شیر، مهر و موم روغن PTFE، O حلقه ها، چکمه های گرد و غبار، واشر مهر و موم و غیره. در شهرستان ساحلی زیبا - چینگدائو، چین، TKS در خدمت نصب و راه اندازی قطعات و قطعات تولید کنندگان خودرو، موتور سیکلت، لوازم خانگی، سهام لوکوموتیو و نورد، هیدرولیک و پنوماتیک، ماشین آلات مهندسی و کشاورزی، ماشین آلات معدن ذغال سنگ، ماشین آلات نفت زمینه و غیره محصولات ما نه تنها به خوبی در چین فروخته شده است، بلکه صادر می شود به ایالات متحده آمریکا، کانادا، آلمان و استرالیا و غیره

با اجرای اصل «یک شرکت فناوری گرا»، TKS به طور مداوم سطح تکنولوژی خود را بهبود می بخشد. تا پایان سال 2011، 275 اخطار مجوز داشتیم.

TKS به سیاست کیفیت "بهبود مستمر، پاسخ سریع، رضایت مشتریان" پایبند است، سیستم مدیریت کیفیت کامل را ایجاد کرده و بهبود یافته است و از سال 1998 سیستم کیفیت ISO9001 تایید شده است، ISO / TS 16949: 2002 از سال 2005 توسط DNV و ISO / TS 16949: 2009 از سال 2010 توسط TUV.

به دنبال آینده، TKS با هدف سرعت بخشیدن به پیشرفت تکنولوژی صنعتی، تقویت نوآوری در مدیریت، تلاش برای پیشبرد اهداف شرکت، به ماموریت «ایجاد محصولات نوآورانه که به نفع جامعه انسانی» است، پایبند است. کارکنان خوشحال، شرکت محترم و محترم محيط زيست و ساير جوامع قرن بيستم. "

مشتریان اصلی :

      

مشخصات محصولات

هرچند که مشتریان ما نیاز دارند، TKS بهترین طراحی را برای هر برنامه ارائه می دهد

TKS می تواند بهترین طراحی، نمونه، تولید هر نوع خاصی را که مشتری ما نیاز دارد ارائه دهد.

لطفا ما راجع به آب بندی یا سایر برنامه های کاربردی صنعتی بپرسید

TKS مناسب ترین مواد را ارائه می دهد.

ترکیبات لاستیک اصلی و الستومرهای ترموپلاستی TKS در بالا نشان داده شده است.

TKS می تواند بهترین ترکیب لاستیک و ترموپلاستی Elastomers، هر کدام از مشتری ما نیاز دارد.

تحقیق و توسعه


چینگدائو TKS Sealing Industry Co.، Ltd مرکز تحقیقات تکنولوژی و مهر و موم لاستیک مهر و موم از تحقیقات پایه، تحقیقات صنعتی، تحقیقات کاربردی و مدیریت فناوری در یک موسسه تحقیق و توسعه یکپارچه، مرکز فنی در شهرستان چینگدائو، استان شاندونگ، ابتدا یکی از واحدهای مرکز فنی استان را شناسایی کرد.

چینگدائو TKS Sealing Industry Co.، Ltd مرکز تحقیقات تکنولوژی و مهر و موم لاستیک مهر و موم از تحقیقات پایه، تحقیقات صنعتی، تحقیقات کاربردی و مدیریت فناوری در یک موسسه تحقیق و توسعه یکپارچه، مرکز فنی در شهرستان چینگدائو، استان شاندونگ، ابتدا یکی از واحدهای مرکز فنی استان را شناسایی کرد.

مرکز فن آوری قوی تحقیق و توسعه، با تعداد زیادی از پرسنل مهندسی و فنی با تجربه، از جمله مهندسین ارشد و پرسنل فنی بیش از 23 عنوان، کارشناسی و بیش از 37 کارشناسی ارشد.

مزیت ما

تجهیزات تولید و تست امکانات

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

مهمات مهم

سال 1976، کارخانه قطعات یدکی ماشین آلات کشاورزی چینگدائو نام خود را به کارخانه مهرهای چینی تغییر داد.

1980، کارخانه مهر و موم چینگدائو، تولید کننده فن آوری کامل تولید مهر و موم، تجهیزات تولید و تجهیزات آزمایشگاهی از شرکت Arai ژاپن را وارد کرد.

1987، کارخانه مهر و موم چینگدائو ادغام با کارخانه چدن کاری چینگدائو و تشکیل شرکت چینگدائو انجماد. در همان سال، شرکت به عنوان تنها شرکت اصلی در صنعت مهر و موم در چین مورد ارزیابی قرار گرفت.

سال 1995، شرکت چینگدائو نگهدارنده آب بندی شرکت آموزشی ویبولیتین توسط سرمایه گذاری مشترک شرکت چینگدائو انجماد، چین و Keeper شرکت آموزشی ویبولیتین ژاپن تاسیس شد.

1996، شرکت صنایع آب بندی جیانگاده چینگدائو، آموزشی ویبولیتین عناوین مرکز توسعه فناوری شرکت های استان شاندونگ و شهرداری چینگدائو اهدا شد.

1998، سیستم کیفیت ما با تصویب ISO 9001: 1994 توسط DNV تصویب شد.

1999، Qingdao Keeper Sealing Industry Co.، Ltd. با موفقیت به صنعت لوازم خانگی وارد شد و به تامین کننده گروه Haier با سریعترین رشد و گسترده ترین رشته های تجاری تبدیل شد.

2002، Qingdao Keeper Sealing Industry Co.، Ltd. پیاده سازی سیستم مدیریت ERP را با موفقیت انجام داد.

2003 شرکت چینگدائو جیپینگ شرکت صنایع آموزشی ویبولیتین به عنوان شرکت بزرگ و فناوری جدید توسط دولت شهرداری چینگدائو و اداره تظاهرات فناوری اطلاعات استان شاندونگ، افتخار دارد.

2003، مدیریت کیفیت محصول انعطاف پذیر لاستیک (MF-PLM) جایزه اول پیشرفت علم و فناوری در صنعت ماشین آلات استان شاندونگ را به دست آورد.

2004، مهر و موم شفت Rotary Shaft به عنوان محصولات نام تجاری مشهور چینی شناخته شد.

2004، Qingdao Keeper Sealing Industry Co.، Ltd. ISO / TS16949: 2002 تایید سیستم مدیریت کیفیت توسط DNV.

2006، Qingdao Keeper Sealing Industry Co.، Ltd. مجاز به عنوان "واحد تظاهرات دولت چین برای معرفی منابع داخلی فکری" بود.

2006، حزب چینی همه سهام از طرف حزب ژاپن را خریداری کرد.

2007، Qingdao Keeper Sealing Industry Co.، Ltd. معرفی و اجرای سیستم مدیریت تولید ناب را معرفی کرد. شرکت ما سهام را به شرکت هایی مانند شرکت لاستیکی و پلاستیک، آموزشی ویبولیتین گروه ماشین آلات اول مغولستان داخلی پیوست.

2007، چینگدائو جاسوسی صنعت شرکت، آموزشی ویبولیتین نام خود را به چینگدائو TKS شرکت آب بندی شرکت آموزشی ویبولیتین تغییر نام داد.

2008، مهر و موم شفت Rotary به عنوان "نام تجاری شاندونگ نام تجاری"

Qingdao Global Sealing-tec co., Ltd
Qingdao Global Sealing-tec co., Ltd
1 2
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

خاورمیانه

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

تعداد کارمندان : 401~500

سال تاسیس : 1976

صادرات کامپیوتر : < 10%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Qingdao Global Sealing-tec co., Ltd گواهینامه ها